• Oświetlenie LED
  • Urządzenia pomiarowe
  • Drukarki LED

O firmie

Zakłady Artystyczne ART powstały w latach siedemdziesiątych na potrzeby środowisk twórczych w Polsce.
Spółka Zakłady Artystyczne ART to firma profesjonalnie zajmująca się technologią światła i koloru we wszystkich jego dziedzinach a szczególnie dla bardzo wymagających dziedzin sztuki i poligrafii i nie tylko. Nasza specjalizacja pozwala nam na fachowe rozwiązywanie problemów światła i koloru wszędzie tam gdzie wymagania są najwyższe i niezbędne.

Posiadamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży poligraficznej i doskonale wiemy, że tylko profesjonalne narzędzia mogą zagwarantować niezawodność i powtarzalną jakość usług, stanowiące klucz do sukcesu w nowoczesnej poligrafii. Właśnie takie narzędzia oferujemy swoim klientom.

Naszą specjalnością jest projektowanie oraz wdrażanie systemów DTP i prepress. Zdecydowanie stawiamy na kolor – na jego spójność, powtarzalność, zgodność i trwałość w tradycyjnych oraz cyfrowych procesach poligraficznych. Jednak nasza oferta obejmuje także urządzenia, które usprawnią i poprawią jakość pracy praktycznie na każdym etapie procesu produkcyjnego – zaczynając od projektu graficznego i fazy prepress, na druku i procesach introligatorskich kończąc.

Współpraca z największymi producentami systemów oświetleniowych pozwala nam na profesjonalne rozwiazywanie potrzeb naszych klientów we wszystkich dziedzinach przemysłu, sztuki i poligrafii. Natomiast najlepsze narzędzia do kontroli koloru oraz światła dostarczane przez naszą firmę gwarantują stuprocentowy sukces naszym odbiorcom.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, dostępną na stronie sklepu internetowego art24.pl. Jeżeli nie znalazłeś urządzenia, którego szukasz lub nie jesteś pewien, jaki sprzęt będzie najodpowiedniejszy – skontaktuj się z nami, doradzimy, pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie i przygotujemy indywidualną ofertę cenową.