O FIRMIEbutton

Posiadamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży poligraficznej i doskonale wiemy, że tylko profesjonalne narzędzia mogą zagwarantować niezawodność i powtarzalną jakość usług, stanowiące klucz do sukcesu w nowoczesnej poligrafii. Właśnie takie narzędzia oferujemy swoim klientom.

Naszą specjalnością jest projektowanie oraz wdrażanie systemów DTP i prepress. Zdecydowanie stawiamy na kolor - na jego spójność, powtarzalność, zgodność i trwałość w tradycyjnych oraz cyfrowych procesach poligraficznych. Jednak nasza oferta obejmuje także urządzenia, które usprawnią i poprawią jakość pracy praktycznie na każdym etapie procesu produkcyjnego – zaczynając od projektu graficznego i fazy prepress, na druku i procesach introligatorskich kończąc.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą, dostępną na stronie sklepu internetowego art24.pl. Jeżeli nie znalazłeś urządzenia, którego szukasz lub nie jesteś pewien, jaki sprzęt będzie najodpowiedniejszy – skontaktuj się z nami, doradzimy, pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie i przygotujemy indywidualną ofertę cenową.

 

 

buttonNAPISALI O NAS

Zapoznaj się z artykułami oraz materiałami prasowymi poświęconymi naszej firmie. 

Zobacz materiały z mediów

buttonNASI KLIENCI

Dla naszych klientów liczy się jakość i niezawodność. Zobacz, kto skorzystał już z naszych usług. 

Zobacz naszych Klientów